Yatırım ve Başvurular

VeVentures olarak grup şirketlerimizin yanında yenilikçi fikir ve şirketlere yatırım yaparak portföyümüzü çeşitlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Sizin de yatırım aradığınız bir start-up’ınız var ise bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

Yatırım Yaptığımız Şirketler

Pop in Games OY Finland

Helsinki merkezli Pop in Games, oyun içi reklamlara yeni bir soluk getiriyor. Konsol, Mobil veya PC farketmeksizin oynanan oyunların içine oyun akışını bozmadan reklam konumlandırması yapan şirket, hem oyunseverler hem de reklam verenler için konvensiyonel dijital reklamlara göre çok daha verimli bir seçenek sunuyor.

Edurey

İngiltere merkezli Edurey, kurumların eğitim süreçlerini yönetebilmelerine imkân tanıyan çözümler sunuyor. Kullanıcı deneyimi ve katılımının süreçlere dahil edilebildiği sosyal öğrenme ortamı olan Eğitim Deneyim Platformu (LXP) sunan şirket, oluşturulan iç eğitimlerin şirket dışına sunulup gelir elde edilebilmesini de sağlıyor.

Soft Robotics

Litvanya merkezli Soft Robotics, herhangi bir işletim sistemi, tarayıcı ve cihaz için güvenilir ve ölçeklenebilir yazılım çözümlerinin geliştirilmesi alanında faaliyet gösteriyor. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve davranışlarına uygun şekilde özel çözümler ve ürünler sunmak için derin sektör uzmanlığını ve en son BT gelişmelerini bir araya getiriyor.

Pazardan.app

Pazardan; adresinize yakın semt pazarlarında yer alan tezgahlardan taze sebze ve meyve siparişi vermenizi sağlayan bir pazar yeri uygulamasıdır. Pazardan mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar yerlerinden kalkmadan, pazar alışverişi yapabiliyor.

egirişim

Girişim ekosistemindeki güncel gelişmelerin paylaşıldığı bir platform olan Egirişim içerisinde; yeni ve yerli girişimler, yatırım alan girişimler, girişimciler, yatırım ağları, girişim sermayesi yatırım fonları, kitlesel fonlama platformları gibi pek çok başlık yer almaktadır.

Start-up Başvurusu

Yatırım yapmaya değer yenilikçi bir fikriniz veya şirketiniz mi var? VeVentures olarak biz hazırız!

Aşağıdaki formu doldurarak bize projenizi veya şirketinizi tanıtabilirsiniz.