Yatırım ve Başvurular

Veventures Holding olarak, faaliyet yürüttüğümüz bağlı ortaklıklarımıza katkı sağlayacak şirketleri önceleyerek, alanında fark yaratan şirketlere yatırım yapmaktayız.

Yatırım Yaptığımız Şirketler

Pazardan.app

Pazardan; adresinize yakın semt pazarlarında yer alan tezgahlardan taze sebze ve meyve siparişi vermenizi sağlayan bir pazar yeri uygulamasıdır. Pazardan mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar yerlerinden kalkmadan pazar alışverişi yapabiliyor.

egirişim

Girişim ekosistemindeki güncel gelişmelerin paylaşıldığı bir platform olan Egirişim içerisinde; yeni ve yerli girişimler, yatırım alan girişimler, girişimciler, yatırım ağları, girişim sermayesi yatırım fonları, kitlesel fonlama platformları gibi pek çok başlık yer almaktadır.

egaranti

Egaranti; tüketicilerin garanti süreçlerini tek panelden kontrol etmeleri için, firmalara bulut tabanlı çözümler sunan web uygulamasıdır. Egaranti’nin sektöre getireceği yenilik, bu firmaları uçtan uca güvenlikli yazılım çözümü ile tek çatı altında toplamayı hedeflemektedir.

DogGo

DogGo; köpek gezdirme, müşteri evinde veya bakıcı evinde kedi ve köpek bakımı gerçekleştirme hizmetleri veren, yenilikçi fikirleri ile Türkiye’de benzeri bulunmayan profesyonel ve güvenilir bir pet bakım platformudur.

Mapplico

Mapplico, müşteri memnuniyetini arttırmayı ve marka bağlılığını güçlendirmeyi hedefleyen, mobil app üzerinden anlık bildirimler göndererek  işletmelerin hedef müşteri kitleleriyle iletişim kurmalarına olanak sağlayan bir çözümdür.

Start-up Başvurusu

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere şirketinizi tanıtabilir, tanışma başvurusunda bulunabilirsiniz.