Vetarım Gıda Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi

-

Veventures Holding şirketi olan Vetarım, 2022 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Vetarım, 2022 yılı Ocak ayı içerisinde ilk tarım arazisi alımını gerçekleştirmiş ve şirket kurulum aşamalarını tamamlamıştır.

Ege Bölgesi’nde gerçekleştirilecek olan zeytincilik faaliyetleri ile farklı bir sektöre daha giriş yaparak çeşitliliğini zenginleştiren Veventures Holding, aynı zamanda bölge istihdamına da katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Veventures Holding iştiraki olan ve Vetarım bünyesinde satışa sunulan Phellos Zeytinyağı; Manisa’da kendi arazimizde yetiştirdiğimiz zeytinlerin, soğuk sıkım ve erken hasat yöntemleri kullanılarak titizlikle işlenmesi sonucunda elde edilmektedir. Tüm süreçlerde; zeytinlerin doğal aroması, yüksek polifenol içeriği ve düşük asidite oranı muhafaza edilir. Phellos Zeytinyağı bizim için bir ürün değil; bir tutku, bir yaşam serüveni, en önemlisi ailemize ve sevdiklerimize sunduğumuz bir hediyedir.

Phellos Zeytinyağı ile natürel zeytin ve zeytinyağını tüketicilere sunarak sofralarda yerini almaya başlayan Vetarım, yeni tarım arazileri satın alımları ve kiralama yöntemleriyle sürdürülebilir tarım kapsamında genişlemeyi planlamaktadır.

Sektör:

Tarım

Kuruluş:

2022

Websitesi:

Ziyaret Et