Veventures Holding Hakkında

Veventures Holding; Türkiye merkezli, uluslarası bir şirketler grubudur.

2011 yılında finans kurumlarına bilişim ve danışmanlık hizmeti ile başlayan ve bugün itibariyle holding bağlı ortaklıklar ve iştirakleri bünyesinde bulunan 250’den fazla çalışma arkadaşımız ile bilişim, danışmanlık, fintech, elektronik para ve ödeme hizmetleri, enerji, mühendislik ve tarım alanlarında hizmet veren şirketlerimizi 2021 itibariyle Veventures Şirketler Topluluğu çatısı altında bir araya getirdik. 2023 yılında ise Ticaret Bakanlığı izni ile şirketlerimizi Holding bünyesinde topladık.

Grup şirketlerimiz, dünyanın bir çok ülkesinde bankalardan enerji santrallerine, devlet kuruluşlarından son kullanıcılara çeşitli alanlarda hizmet vermekte olup, bulunduğu sektörlere çeşitlilik ve yenilik katmayı vizyon edinmiştir. Bu vizyon ile farklı alanlarda hizmet verme arayışına, çeşitli şirketlere yatırım yaparak devam etmektedir.

Veventures Şirketler Topluluğu 2022 yılı değerlendirme raporunu okumak için tıklayınız.

2023 yılı itibariyle holding yapılanmamızı tamamlayarak, faaliyetlerimize Veventures Holding olarak devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü konumunu korumayı ve gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip ederek yenilikçi çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu süreçte, sadece ülkemizin değil, aynı zamanda tüm çalışanlarımızın refahını ve gelişimini öncelikli tutmayı ilke edinmiştir.

Kuruluşumuz, etik değerlere bağlı kalarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye ve tüm paydaşlar için değer yaratmaya adamıştır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, sürekli gelişen ve yenilikçi yaklaşımlarla, sektörümüzde ulusal ve uluslararası alanda lider bir konuma erişmektir. Bu doğrultuda, en yüksek standartlarda hizmet ve ürün sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve sürdürülebilir başarılar elde etmek, vizyonumuzun temel unsurudur.

Yönetici Ekibimiz

Her zaman daha iyi hizmet verebilmek için gelişimin gücüne inanan Veventures Holding yönetici kadromuz, her biri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Nedim Vural

Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı

Kıvanç Vural

Yatırımlardan Sorumlu GMY (CIO)

Sedat Bektaş

Operasyondan Sorumlu GMY (COO)

Barbaros Durdağ

Vebilişim Teknoloji Genel Müdürü

Muhammet Coşkun

Vebilişim Teknoloji İzmir Şube Müdürü

Murat Duman

Vemarine Enerji Genel Müdürü - Kurucu Ortak

Anıl Şeref Genç

11Industry Genel Müdürü

volkan üstün
Volkan Üstün

Vepara Genel Müdürü

Özlem Afşar

Holding YKB Asistanı

Nergis Demir

Holding İnsan Kaynakları

Anıl Berber

Holding Hukuk Müşaviri

Ece Kural

Holding Finans ve Operasyon Yetkilisi

Yasemin Duman

İnsan Kaynakları Danışmanı