VeVentures Hakkında

VeVentures, Türkiye menşeili bir şirketler topluluğudur.

2011 yılında finans kuruluşlarına bilişim ve danışmanlık hizmeti ile başlayan ve bugün itibariyle grubumuz bünyesinde bulunan 250’den fazla çalışma arkadaşımız ile bilişim, fintech, elektronik para ve ödeme hizmetleri, enerji, mühendislik ve tarım alanlarında hizmet veren şirketlerimizi 2021 itibariyle VeVentures Şirketler Topluluğu çatısı altında bir araya getirdik.

Grup şirketlerimiz, dünyanın bir çok ülkesinde bankalardan enerji santrallerine, devlet kuruluşlarından son kullanıcılara çeşitli alanlarda hizmet vermekte olup, bulunduğu sektörlere çeşitlilik ve yenilik katmayı vizyon edinmiştir. Bu vizyon ile farklı alanlarda hizmet verme arayışlarına ve çeşitli start-up ve şirketlere yatırım yapmaya devam etmektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

Markamızın tescil edilmesi ile 2021 yılında hayata geçirdiğimiz VeVentures Şirketler Topluluğu, yatırımlarını arttırmayı, girişimcilere büyüme fırsatı sunmayı ve sektörel zenginliğini çeşitlendirmeyi misyon edinmiştir. Bu misyon doğrultusunda start-uplar ile görüşmeler yapılmakta ve gelecek vaadeden projelere yatırım yapılmaktadır.

VeVentures, bugünden yarınları şekillendiren öncü yatırımlarda bulunmak vizyonu ile hareket etmektedir.

Yönetici Ekibimiz

Her zaman daha iyi hizmet verebilmek için gelişimin gücüne inanan VeVentures yönetici kadromuz, her biri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Nedim Vural

Kurucu

Kıvanç Vural

Finans Müdürü

Sedat Bektaş

Operasyon Müdürü

Barbaros Durdağ

Danışmanlık ve Bilişim Sektörleri

Murat Duman

Enerji, Gemi ve Mühendislik Sektörleri

Anıl Şeref Genç

Enerji, Gemi ve Mühendislik Sektörleri

Fevzi Utku Kılıç

Fintech Sektörü

Özlem Afşar

Yönetici Asistanı

Av. Emrah Dönmez

Hukuk Danışmanı

Yasemin Duman

IK Danışmanı

Mustafa Özkan

Kamu İlişkileri Danışmanı