VeVentures Hakkında

VeVentures, Türkiye menşeili bir şirketler topluluğudur.

2010 yılında Vebilişim Teknoloji Danışmanlık ile başlayan serüvenimiz, 2019’da Vemarine Enerji, 2020’de Vepara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri, 2022 yılında ise 11Industry ile devam etti.

2021 itibarıyla farklı sektörlerdeki uzmanlığımızı ve girişimci vizyonumuzu VeVentures çatısı altında bir araya getirdik.

Vebilişim, Vemarine, Vepara ve 11Industry ile dijital pazarlama çözümleri, finansal analiz araçları, gemi motorları ve enerji santralleri alanlarında elde ettiğimiz; teknik bilgi, iç görü ve girişimcilik perspektifimizle çağın ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor ve yatırım yapacak yeni alan ve fikirler arıyoruz.

Misyon ve Vizyonumuz

Markamızın tescil edilmesi ile 2022 yılında hayata geçirdiğimiz VeVentures Şirketler Topluluğu, yatırımlarını arttırmayı, girişimcilere büyüme fırsatı sunmayı ve sektörel zenginliğini çeşitlendirmeyi misyon edinmiştir. Bu misyon doğrultusunda start-uplar ile görüşmeler yapılmakta ve gelecek vaadeden projelere yatırım yapılmaktadır.

VeVentures, bugünden yarınları şekillendiren öncü yatırımlarda bulunmak vizyonu ile hareket etmektedir.

Yönetici Ekibimiz

Her zaman daha iyi hizmet verebilmek için gelişimin gücüne inanan VeVentures yönetici kadromuz, her biri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Nedim Vural

VeVentures Kurucu

Kıvanç Vural

VeVentures CFO

Sedat Bektaş

Head of Operations

Barbaros Durdağ

Danışmanlık ve Bilişim Sektörleri

Murat Duman

Enerji ve Gemicilik Sektörleri

Fevzi Utku Kılıç

Fintech Sektörü

Emrah Dönmez

Hukuk Danışmanı

Mustafa Özkan

İş Geliştirme Danışmanı