VeVentures’tan Dev Satın Alım – 11industry

VeVentures Şirketler Topluluğu olarak 11 Endüstriyel Mühendislik ve Lojistik Hizmetleri Anonim Şirketini bünyemize katarak enerji sektöründeki yatırımlarımıza bir yenisini daha ekledik. Enerji sektöründeki pazar payımızı artırmak adına girişimlerine devam eden grubumuzun yeni şirketi 11industry, enerji santralleri alım ve satımı başta olmak üzere, santrallerin demonte edilip bir başka lokasyona kurulumunun yapılması ile montajı yapılan santralin devreye alınması ve santral işletilmesini kapsayacak şekilde geniş bir ölçekte hizmet veren bir mühendislik firmasıdır.

11industry, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda sıfırdan proje dizaynı, tesis demontajı ve taşınacak yerde parçaların uygun şekilde montajı konularında deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

11industry, 2021 yılında 20 milyon USD üzerinde hizmet ihracı gerçekleştiren firmalardan biri olma başarısını gösterip Türkiye İhracat Onur Listesinde 138. sırada yer almıştır.

Yeni iş alanlarına ve yeni pazarlara ulaşma amacıyla hareket eden VeVentures, 2019 yılında kurulan enerji şirketi Vemarine Enerji’nin ardından, 11industry Mühendislik ile enerji ve sanayi sektörlerindeki varlığını geliştirmeyi ve yüksek hizmet ihracında bulunan Türkiye’nin ilk 100 şirketi arasına girmeyi hedeflemektedir.

Grubumuza katılan şirketimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımıza başarılar dileriz.