Veventures Holding’te Yatırımlara Devam; Pazardan.app ve Egirişim

Yenilikçi fikir ve şirketlere yatırımlar yaparak portföyünü çeşitlendirmeye devam eden Veventures Holding, Pazardan mobil uygulamasına 10 Milyon TL üzerinden yatırım yapmış bulunmakta.

Pazardan.app; adresinize gönderim yapan semt pazarlarında yer alan tezgahlardan taze sebze ve meyve siparişi vermenizi sağlayan bir pazar yeri uygulamasıdır. Pazardan mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar yerlerinden bile kalkmadan, pazar alışverişi yapma deneyimini yaşayabiliyor.

Uygulama ayrıca Türkiye’de bir ilki başararak semt pazarlarından kullanıcılarına robotla teslimat test sürecini de başlatmış durumda. Türkiye’de ilk defa semt pazarlarından kullanıcıların belirttiği adreslere otonom teslimat yapılması şirketin bu alanda ortaya koyduğu inovasyonun da bir göstergesi.

Veventures Holding ayrıca, fonbulucu kitle fonlama üzerinden Egirişim Medya Hizmetleri Anonim Şirketi’ne de yatırım yaptı. Girişim ekosistemindeki güncel gelişmelerin paylaşıldığı bir platform olan Egirişim içerisinde; yeni ve yerli girişimler, yatırım alan girişimler, girişimciler, yatırım ağları, girişim sermayesi yatırım fonları, kitlesel fonlama platformları gibi pek çok başlık yer almaktadır.

Veventures Holding gelecek vizyonu doğrultusunda yenilikçi fikirlere ve girişimlere yatırımlar yaparak, yatırım portföyünü çeşitlendirmeye ve artırmaya devam edecektir.