100. Yıl, 100 Çocuk, 100 Umut: Veventures Holding ve Ahbap’tan Hatay’da Anlamlı Ziyaret

Veventures Holding ve Ahbap iş birliğiyle, Atatürk’ün “Geleceğe ışık tutacak olan çocuklar” sözünden ilhamla, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını, “100. Yıla Özel 100 Hediye” projemizi hayata geçirerek kutladık.

Bu proje kapsamında, İstanbul’daki çalışma arkadaşlarımız, Hatay Narlıca Yolağzı İlkokulu’na giderek 100 öğrencimize sıcaklık ve umut dolu montlar hediye etti.

Projemizi, deprem bölgesi olan Hatay’da bizzat yürüterek genç nesillerle doğrudan iletişim kurmayı amaçladık. Bu süreçte onlara sadece fiziksel destek sunmakla kalmayıp, aynı zamanda daimi desteğimizi ve inancımızı birebir hissettirme fırsatı bulduk.

Bu zor zamanlarda genç nesilleri güçlendirmek ve yaralarını sarmak amacıyla seçtiğimiz deprem bölgesinde, çocukların yüzlerindeki sevinç ve umut ışığını görmek şirketimiz için bu yolculuğu çok daha anlamlı kıldı.

Veventures Holding olarak, Ahbap’ın kıymetli desteği ile genç nesillerle bir araya gelme misyonumuzu yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu dönemde, “100. Yıla Özel 100 Hediye” projesi, daha umutlu ve güzel yarınlar için attığımız adımlardan yalnızca biridir.