Veventures Holding, Shanghai Electric ile Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Shanghai Electric Group Co., Ltd. ve Veventures Holding, sürdürülebilir gelişme odaklı bir adım atarak stratejik fırsatları keşfetmek üzere anlaşmaya vardı.

Bu anlaşma, Veventures Holding’in enerji sektöründeki uzmanlığını; Shanghai Electric’in global erişimini ve kanıtlanmış çözümlerini harmanladığı ve çalışmalarını bir sonraki adıma taşıdığı inovatif bir dönemi temsil ediyor

Shanghai Electric Group Co. Ltd ve Veventures Holding arasında gerçekleşen işbirliği, global enerji ve sanayi pazarında benzersiz bir dönüşüm döneminin de başlangıcını oluşturmaktadır.

Ortaklığın odak noktası ise Güneş Enerjisi Santralleri, BESS (Batarya Enerji Depolama Sistemleri), Yazılımlı Şebeke Çözümleri, Su Arıtma Sistemleri (Deniz Suyu Çözümleri Dahil), Su Arıtma Sistemleri, Buhar Türbini Çözümleri gibi yenilikleri kapsıyor.

Her iki şirketin ekipleri, gelecekteki stratejik iş birliklerinin temelini atmak üzere en fazla iki yıl süre ile çalışmak üzere karara vardı.

Bu anlaşma; enerji, sanayi ve çevre alanlarında sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerin entegrasyonunu hızlandırma yönünde kritik bir adım olup; Veventures Holding için yenilikçilik, verimlilik ve çevresel sorumluluğun geleceğine dair vaatlerini de pekiştirmektedir.