Vepara, “Yılın Yükselen Fintech Şirketi” Ödülünü Aldı

Veventures Holding üyesi Vepara, Pazarlama Türkiye tarafından düzenlenen 400.000+ oyun kullanıldığı E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri’nde halk oylaması ile “Yılın Yükselen Fintech Şirketi” ödülününe layık görüldü. Bu ödül; şirketimizin dijital dönüşüm, müşteri deneyimi ve müşteri sadakati alanlarında sergilediği yenilikçi yaklaşımlarının gururlu bir sonucudur.

2020 yılında kurulan Vepara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., 2022 yılında faaliyet lisansını alarak sanal POS, android tabanlı fiziksel POS, abonelik yönetimi, dijital cüzdan, WaaS hizmeti, sanal IBAN ve ön ödemeli kartlar gibi kapsamlı ödeme çözümleri sunmaya başladı.

Vepara’nın asıl hedefi ise kurumların ödeme süreçlerini optimize etmek ve finansal işlemleri güvenilir, hızlı ve kullanıcı dostu bir deneyimle birleştirmekten geçiyor.

Fintech sektörüne yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan Vepara CEO’su Volkan Üstün, ödül töreninde yaptığı konuşmada şirketin lisans alarak başladığı yolculuğa ve sektördeki yenilikçi çözümlerine değindi.

Üstün, “2022 yılında lisansımızı alarak başladığımız bu yolculukta, finansal ödeme yöntemleri ve WaaS hizmetimiz gibi yenilikçi çözümlerimizle sektörde fark yarattık. Bu ödül, 2023’ün Ocak ayından bu yana kat ettiğimiz mesafenin bir göstergesi. Dijital dönüşümün hızla ilerlediği bu dönemde, müşterilerimize sorunsuz hizmet sunarak, güvenilir ve yenilikçi ödeme çözümleri geliştirmeye, finansal katılımı teşvik etmeye ve toplumsal fayda sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Veventures Holding olarak,  Vepara’nın bu başarısını gururla kutluyor ve 360° ödeme çözümleri alanındaki pozisyonumuzu daha da güçlendirmek için yenilikçi stratejiler geliştirmeye devam ediyoruz.