Vepara ve PayCore İşbirliği

paycore anlaşma

paycore anlaşma

Türkiye’nin en çok tercih edilen Fintech firmalarından biri olma hedefiyle ilerleyen Vepara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş, sektörün en yenilikçi teknolojilerini sunmak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Vepara; sanal pos, para transferi, link ile ödeme alma, abonelik yönetimi, sanal iban, e-cüzdan, ön ödemeli kart gibi yöntemleri aynı anda tek platform altında birleştirirken, kullanıcıların da hizmet alma süreçlerini gelişmiş ve güvenilir bir alt yapı ile kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda Vepara, PayCore ile teknoloji işbirliği anlaşmasına imza atarak Fintech dünyasında önemli bir adım attı.

PayCore’un gelişmiş processing hizmetlerini kullanarak son kullanıcılara ve üye iş yerlerine hızlı ve güvenli ödeme imkânı sunarken sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmak da Vepara’nın nihai hedefleri arasında yer almakta.

Bu kıymetli anlaşma için Vepara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. CEO’su Volkan ÜSTÜN ve PayCore Genel Müdür Yardımcısı Bartu Ulgur‘a çok teşekkür ederiz. Bu değerli iş birliğinin yeni başarılara öncü olmasını diliyoruz.