Vepara, Sanal POS Faaliyetlerine Başladı

vepara sanal pos faaliyetlerine başladı

vepara sanal pos faaliyetlerine başladıGloballeşen dünya ve e-ticaretin gelişmesiyle birlikte tüketicilerin online alışveriş yapma eğilimi de arttı. Artış gösteren e-ticaret alışkanlığı, tüketicilerin online ödeme yapma konusundaki endişelerinin de zamanla ortadan kalkmasını sağladı. Bu durumu avantaja çevirmek isteyen tüm işletmelerin ise sorunsuz bir ödeme süreci sunmaları kaçınılmaz bir zorunluluk haline geldi.

Tam da bu noktada, Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Vepara; tüm ödeme süreçlerini tek çatı altında birleştirerek hem işletmelere hem de bireysel müşterilere hızlı ve güvenli ödeme alma yeteneği kazandırıyor.

Şirket Genel Müdür’ü Volkan Üstün; “Ciro fark etmeksizin her üye işyeri, Vepara Sanal POS çözümünden rekabetçi komisyon oranlarıyla yararlanabiliyor. Bu altyapı üzerinden yürütülen tüm ödemeler, ertesi gün üye işyerinin hesabına geçiyor. Gelecek dönemde ticari müşteriler için Android POS ve Soft POS gibi Android tabanlı, düşük maliyetli ve yüksek teknolojili ödeme çözümleri de sunacağız.” açıklamasında bulundu.

2022 yılında TCMB’den aldığı lisans ile faaliyetlerine başlayan Vepara, pazar yerlerinde yüksek komisyon ücretleri ödemek yerine kendi online ödeme altyapısına sahip olmak isteyen kurumsal müşterileri için eşsiz avantajlar barındırmaktadır.

Vepara, hizmete açıldığını duyurduğu bu üründe; küçük veya büyük farketmeksizin tüm şirketlere hiç bir kurulum maliyeti olmadan sanal bir pos hizmeti sunuyor. Müşterilerinin kredi kartı veya ön ödemeli kartından sanal pos hizmeti kullanarak ödemesini alan bu şirketler, çok düşük komisyon oranlarıyla ve hemen ertesi gün diledikleri banka hesaplarına aldıkları ödemeleri çekebiliyorlar.

Web sitesi üzerinden kredi kartı ile ödeme almayı planlayan işletmeler, sosyal medya üzerinden satış gerçekleştiren influencer’lar, banka süreçlerinde zaman kaybetmek istemeyen genç nesil ve daha birçok farklı ihtiyaca sahip kullanıcı için 360° hizmet sunmak Vepara’nın öncelikli amaçları arasında.

Ticari müşterilerin öncelikli ihtiyaçlarından olan Sanal POS entegrasyonu ise, Vepara’nın uzman ekibi sayesinde hızla kurulumu gerçekleştirilen hizmetler arasında. Ertesi gün ödeme alma, uygun komisyon oranları ve hızlı entegrasyon imkanı ile Vepara Sanal POS, sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflerken; tüm kart markalarına da taksit imkanı sunuyor. Üstelik Vepara Sanal POS’ta entegrasyon ve aidat gibi sürpriz ücretler de yer almıyor.

Bu sayede sektöre avantajlı bir giriş yapan işletmeler ve bireysel müşteriler ise ekonomik faaliyetlerini daha etkin bir şekilde yönetebilme ve büyüme hedeflerine odaklanabilme imkanı bulabiliyorlar.

Daha fazla bilgi için; 

https://www.vepara.com.tr/sanal-pos/