Vebilişim Teknoloji, Genişleyen Kadrosuyla İzmir Folkart Towers’da Yeni Ofisine Taşındı

Vebilişim Teknoloji olarak, büyüyen ekibimizin ihtiyaçlarına daha uygun bir çalışma ortamı sağlama amacıyla İzmir Bayraklı Folkart Towers’da yer alan yeni ofisimize taşındığımızı bildirmekten mutluluk duyarız.

Veventures Holding bünyesinde faaliyet gösteren Vebilişim Teknoloji, yenilikçi vizyonuyla inovatif projelerini hayata geçirebilmek ve daha geniş bir hizmet yelpazesi sunabilmek adına istihdam sağlamaya devam etme amacındadır.

Bu doğrultuda, ekibimizi büyütmek ve sektörün öncülerinden biri olma hedefimize ulaşmak için İzmir Bayraklı Folkart Towers’da yer alan yeni ofisimize taşındık.

2012 yılından bu yana proaktif yaklaşımlar ve etkili stratejilerle sektörde istikrarlı bir büyüme kaydeden Vebilişim Teknoloji; yeni ofisinde Google Ads danışmanlığı, performans pazarlama, SEO danışmanlığı, web site tasarımı ve kurulumu, mobil uygulama geliştirme ve sosyal medya yönetimi gibi çok yönlü hizmetlerle faaliyet alanını genişletiyor.

Detaylı hizmetlerimiz ve uzman ekibimizle ilgili daha fazla bilgi için vebilisim.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vebilişim Teknoloji, dinamik perspektifleri ve analitik yaklaşımı sayesinde sektörün öncüleri arasında yer almayı hedeflemektedir. Yeni ofisimizin, değerli çalışanlarımız için olduğu kadar siz değerli okuyucularımız için de hayırlı olmasını diler, başarılı ve verimli iş birliklerine zemin oluşturmasını temenni ederiz.