Vebilişim Teknoloji Artık “Google Partner”

Vebilişim Teknoloji, hizmet verdiği marka ve şirketlerin dijitalleşen dünyaya adapte olabilmesi ve gelişen piyasa koşullarında rekabet edebilmesi adına sektörün gerekliliklerini yerine getirmeye devam ediyor. Faaliyetlerine dijital pazarlama alanında da devam eden Vebilişim Teknoloji, Google’ın dijital pazarlama konusunda uzman ve profesyonel reklam ajanslarına verdiği “Google Partner” rozetini almaya hak kazandı.

Google’ın verdiği Partner rozeti, şirketlerin Google’da reklam vermek için anlaştığı reklam ajanslarını seçmesi açısından oldukça kritik bir öneme sahip. Google Partner rozetine sahip olabilmek için yerine getirilmesi geren üç önemli kriter bulunmakta. Bunlar; reklam hesaplarının en az %70 oranında optimize olması, son üç ayda en az 10.000 USD harcama yapılmış olması ve ajans bünyesinde çalışanların en az yarısının her sene yenilenmek zorunda olan Google Sertifikalarına sahip olmasıdır.

Vebilişim Teknoloji ise reklam hesaplarının %100’e yakın optimize edilmiş olması, son üç ayda 100.000 USD üzerinde harcama yapması ve departmandaki tüm üyelerinin Google sertifikalarına sahip olması açısından sektörün en önde gelen dijital ajanslarından olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.