Phellos Zeytinyağı, Yeni Ürünlerini Satışa Sundu

Manisa Saruhanlı’nın bereketli topraklarından doğan Phellos Zeytinyağı, parabensiz duş jeli ve sabunları ile ürün yelpazesini genişletti.

Kendi zeytinliklerimizden ürettiğimiz zeytinyağlarının yanı sıra Phellos; artık doğal içerikli kişisel bakım ürünleriyle de resmi web sitemiz, Trendyol ve Hepsiburada üzerinden siz değerli tüketicilerimiz için satışa başlamış bulunuyor.

Phellos’un yeni satışa sunduğu kişisel bakım ürünleri, sülfatsız ve parabensiz formülü ile kalite ve doğallığı bakım rutinlerinize taşımayı hedeflemektedir.

Yeni ürün çeşitlerimizin yanı sıra, Phellos Zeytinyağı ailesi olarak ekonomik ve pratik bir seçenek arayan tüketicilerimiz için ise 5 litrelik teneke zeytinyağı seçeneğimiz de online mağazalarda ve web sitemizde yerini aldı.

İster kişisel bakım ürünlerimizle cildinizi doğanın mucizeleri ile tanıştırın, ister polifenol oranı yüksek soğuk sıkım zeytinyağı seçeneklerimiz ile sağlıklı yaşamın lezzetini sofralarınıza taşıyın.

Markamızın yeni ürünleri ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediği bu gelişmeyi sizlerle paylaşırken, siz değerli tüketicilerimizi ise Phellos Zeytinyağı’nın yeni ürünlerini keşfetmeye davet ediyoruz.

Ürünlerimizi keşfetmek için; Phellos Zeytinyağı Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz.