Kurum içi “Learn – Adapt & Prosper” Eğitimlerimiz Tamamlandı

veventures eğitim

veventures eğitimPandemi döneminin ardından 2022 yılının 2. yarısında gerek global alanda gerek ise ülkemizde durgunluk ve belirsizlik dalgası söz konusu oldu. Buna paralel olarak hizmet verdiğimiz lokal ve global finans kurumlarının da yeni mevduat sahiplerine ulaşmalarında zorluklar gözlemlenmeye başladı. Kompleksleşen pazarlama unsurlarını pro-aktif şekilde takip etmenin önemi bu açıdan her geçen gün artıyor. Bu da sunduğumuz hizmetin kurumlar için büyümelerinde kritik bir noktaya ulaşmasına yol açıyor.

Bunun bilinciyle, Google Ads’te son 1 senedir devam eden dinamik değişimler, Google Universal Analytics yerine 1 Temmuz 2023 itibari ile tamamen Google Analytics 4’e geçiş yapılacak olması, Google Tag Manager güncellemeleri, Google Optimize gibi rekabetçi uygulamaların olmazsa olmaz statüye kavuşması gibi etkenler göz önüne alındığında, bu dinamik yapıya adapte olabilmek için bilişim, pazarlama ve danışmanlık alanlarında hizmet veren çalışma arkadaşlarımızın eğitimlerine ağırlık verme kararı almıştık.

Bu bağlamda, Head of Digital Marketing Sayın Muhammet Coşkun ve Digital Marketing Manager Sayın Hasan Özsoy önderliğinde Vebilişim Teknoloji A.Ş. personeline yeni dijital pazarlama normlarına adapte olmak hususunda “Learn-Adapt & Prosper” eğitim programını hayata geçirdik. Bu eğitim programında, çalışma arkadaşlarımız Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager ve Google Optimize olmak üzere 4 ana başlıkta müşterilerimizin daha rekabetçi olması ve data analizinde yeni adaptasyonlar yaratması odağıyla ilerledi.

Vebilişim Teknoloji olarak müşterilerimizin bu rekabetçi ortamda hedeflere ulaşabilmesi için tüm ekip arkadaşlarımız ile beraber bilgi ve tecrübelerimizi geliştirerek hizmet sunmaya devam edeceğiz.