2023’ün En Parlak Gecesi: Veventures Holding’in Yıl Sonu Kutlaması

Veventures Holding, İstanbul Dedeman Hotel’de gerçekleştirilen yıl sonu organizasyonu ile 2023 senesi boyunca göstermiş olduğu başarıları kutladı. 140 davetlinin katılım gösterdiği gecede, 2023 yılında grup şirketleri tarafından gerçekleştirilen faaliyetler de bir video olarak sunuldu.

Hazırlanan sene sonu videosunda; 11industry şirketinin Karayipler bölgesinde gerçekleştirdiği yeni santral projeleri, Vemarine Energy şirketinin uluslararası bakım, kurulum ve söküm faaliyetleri ile yeni Yalova fabrikası, Vepara şirketinin yeni senede faaliyete sunduğu sanal pos, fiziksel pos ve cüzdan servisleri ile 2023’ün en hızlı yükselen fintech şirketi ödülü, Vetarım şirketinin raflarda yer alan yeni Zeytinyağı ürünleri ile Vebilişim Teknoloji şirketinin portföyüne kattığı yeni finans firmaları ve uluslararası iş anlaşmaları yer aldı.

Veventures Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Vural, “Grup şirketlerimizce 2023 yılının getirdiği yenilikleri sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyorum. Geçtiğimiz yıl, şirketimizin geleceğe dair vizyonunu güçlendiren önemli adımlar attık. Kurumsallaşma ve yatırımlar noktasında yeni senede de kararlılığımız devam edecek. Bu benim değil, tüm çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarımızın sene boyu gösterdiği emek ve fedakarlıkları ile gerçekleşiyor. Hepinize teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Düzenlenen gecede 10. yıl plaket ödülünün de gelenekselleceği paylaşıldı. 10. yıllarını dolduran Vebilişim Teknoloji Genel Müdürü Barbaros Durdağ ve Veventures Holding Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Vural’a plaket takdim edildi.

Holding Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Vural konuşmasında şu sözleri aktardı: “Yılın dikkat çeken gelişmelerinden biri, şirketlerimizin Veventures Holding çatısı altında toplanması oldu. Bu birleşme, yapısal bir dönüşümün ve kurumsallaşmanın yanı sıra geleceğe yönelik hedeflerimiz için de sağlam bir temel hazırladı.”

Vebilişim Teknoloji Genel Müdürü Barbaros Durdağ ise konuşmasında “12 sene önce 3 kişi başladığımız bu yolu yüzlerce çalışma arkadaşımız ile kutladığımız için gururluyuz. Önümüzdeki sene doğru stratejiler ile ilerlemeye devam edip büyüme yolculuğumuzu bırakmayacağımızdan eminim.” açıklamasında bulundu.

Bu başarılarla dolu yılın ardından, tüm çalışma arkadaşlarımızın birlik ve beraberliğini pekiştirmek ve yeni hedeflerle 2024 senesine başlamalarını sağlamak amacıyla düzenlenen sene sonu organizasyonu, aynı zamanda şirket kültürünün de temsil edildiği bir kutlama oldu. Tüm davetliler, Motto Orkestrasının sunmuş olduğu keman ve dans show ile müzisyen Berrak Çetinkaya eşliğinde eğlendiler.

Yeni yılın tüm iş ortaklarımıza, çalışanlarımız ve topluluğumuza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyoruz.